| CHANNELS | 3.1 |
| TOTAL POWER | 250 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | HT-S2000 |
| CHANNELS: | 3.1 |
| TOTAL POWER: | 250 W |
| SOUND SYSTEM: | DOLBY DIGITAL |
| BLUETOOTH: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| OPTICAL INPUT: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736143272 |












i
"" Today
| CHANNELS | 3.1 |
| TOTAL POWER | 250 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | SONY |
| MODEL: | HT-S2000 |
| CHANNELS: | 3.1 |
| TOTAL POWER: | 250 W |
| SOUND SYSTEM: | DOLBY DIGITAL |
| BLUETOOTH: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| OPTICAL INPUT: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| EAN | 4548736143272 |