| ОБЩА МОЩНОСТ | 100 W |
| BLUETOOTH | Да |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | SA-SW7 BRAVIA THEATRE SUB 7 |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 100 W |
| BLUETOOTH: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736165601 |










i
"" Днес
| ОБЩА МОЩНОСТ | 100 W |
| BLUETOOTH | Да |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | SA-SW7 BRAVIA THEATRE SUB 7 |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 100 W |
| BLUETOOTH: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736165601 |