| ОБЩА МОЩНОСТ | 600 W |
| BLUETOOTH | Да |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | SA-SW9 |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 600 W |
| BLUETOOTH: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736174450 |









i
"" Днес
| ОБЩА МОЩНОСТ | 600 W |
| BLUETOOTH | Да |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | SA-SW9 |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 600 W |
| BLUETOOTH: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736174450 |