| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ШИРИНА | 900.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1800.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 400.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 130.00 kg |
| Марка | KOVONA |
| МОДЕЛ: | DRUMY 180Х90Х40 СМ. |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| ШИРИНА: | 900.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1800.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 400.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ: | 130.00 kg |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МЕТАЛНИ РАФТОВЕ |
| EAN | 8595145608539 |






