| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ШИРИНА | 1200.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1770.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 500.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 3 |
| Марка | KOVONA |
| МОДЕЛ: | HEAVY D 177X120X50/3 B |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| ШИРИНА: | 1200.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1770.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 500.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 3 |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СГЛОБЯВАНЕ БЕЗ БОЛТОВЕ |
| EAN | 8595145605293 |






