| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ШИРИНА | 680.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1630.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 370.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 4 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 10.00 kg |
| Марка | ARTPLAST |
| МОДЕЛ: | 68Х163Х37 СМ. |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ШИРИНА: | 680.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1630.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 370.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 4 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ: | 10.00 kg |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| EAN | 8010693100156 |




