| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| ДЪЛЖИНА | 23.40 мм |
| ШИРИНА | 8.50 мм |
| ВИСОЧИНА | 15.40 мм |
| Марка | IDEALSTANDARD |
| МОДЕЛ: | R0121A6 |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО: | ДВОЕН |
| ДЪЛЖИНА: | 23.40 мм |
| ШИРИНА: | 8.50 мм |
| ВИСОЧИНА: | 15.40 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА СТРУКТУРА PROSYS 120M |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3391500580312 |




