| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 6.00 L |
| ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ | Да |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 400.00 kg |
| ДЪЛЖИНА | 520.00 мм |
| ШИРИНА | 454.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1114.00 мм |
| Марка | ROCA |
| МОДЕЛ: | HEBE |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО: | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО: | 6.00 L |
| ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ: | Да |
| ТОВАРОНОСИМОСТ: | 400.00 kg |
| ДЪЛЖИНА: | 520.00 мм |
| ШИРИНА: | 454.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1114.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 120 МЕСЕЦА |










