| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 9.00 L |
| ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ | Да |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 400.00 kg |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1130.00 мм |
| Марка | GROHE |
| МОДЕЛ: | SOLIDO 38811KF0 |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО: | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО: | 9.00 L |
| ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ: | Да |
| ТОВАРОНОСИМОСТ: | 400.00 kg |
| ШИРИНА: | 500.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1130.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4005176719721 |




