| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 6.00 L |
| ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ | Да |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 400.00 kg |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1200.00 мм |
| Марка | ROCA |
| МОДЕЛ: | ACTIVE ONE AC2 |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО: | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО: | 6.00 L |
| ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ: | Да |
| ТОВАРОНОСИМОСТ: | 400.00 kg |
| ШИРИНА: | 500.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1200.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 8433290826807 |





