| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 9.00 L |
| ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ | Да |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 400.00 kg |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1300.00 мм |
| Марка | GROHE |
| МОДЕЛ: | RAPID SL 38772001 |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО: | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО: | 9.00 L |
| ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ: | Да |
| ТОВАРОНОСИМОСТ: | 400.00 kg |
| ШИРИНА: | 500.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 1300.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 10 ГОДИНИ |
| EAN | 4005176863288 |

