| МОЩНОСТ W | 2.8 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 2700 К |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | E14 2.8W 2700K 250LM |
| МОЩНОСТ W: | 2.8 W |
| ЦОКЪЛ: | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 250 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 2700 К |
| РАБОТНИ ЧАСОВЕ: | 15000 H |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ГАРАНЦИЯ: 2Г. |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719514309784 |










