| МОЩНОСТ W | 7.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 2700 К |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | E14 7W 806LM 2700К СВЕЩ |
| МОЩНОСТ W: | 7.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 806 LM |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 2700 К |
| РАБОТНИ ЧАСОВЕ: | 15000 H |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719514309623 |




