| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 6 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 4 |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | SPS4HMW13E |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 44.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 6 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 4 |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ДОПЪЛНИТЕЛНО ИЗСУШАВАН: | Да |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 8.9 L |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 45.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4242005551088 |





















