| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 10 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 8 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО РАЗПРЪСКВАЩО РАМO | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | DF587HVS |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 14 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 43.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 10 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 8 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО РАЗПРЪСКВАЩО РАМO: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ОТВАРЯНЕ НА ВРАТА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 6:45 |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 49.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 9.5 L |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806084696816 |













