| ДИАМЕТЪР MM | 14.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 20 мм |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | SDS-PLUS 14Х20X250 |
| ДИАМЕТЪР MM: | 14.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 20 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 250.00 мм |
| EAN | 3800123125638 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ДИАМЕТЪР MM | 14.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 20 мм |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | SDS-PLUS 14Х20X250 |
| ДИАМЕТЪР MM: | 14.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 20 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 250.00 мм |
| EAN | 3800123125638 |