| DIAMETER MM | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH | 20 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | SDS-PLUS 14Х20X250 |
| DIAMETER MM: | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 20 мм |
| TOTAL LENGTH: | 250.00 мм |
| EAN | 3800123125638 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| DIAMETER MM | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH | 20 мм |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | SDS-PLUS 14Х20X250 |
| DIAMETER MM: | 14.00 мм |
| WORKING LENGTH: | 20 мм |
| TOTAL LENGTH: | 250.00 мм |
| EAN | 3800123125638 |