| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 40.00 мм |
| Марка | MTX |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 40.00 мм |
| EAN | 4044996094137 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 40.00 мм |
| Марка | MTX |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 40.00 мм |
| EAN | 4044996094137 |