| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 52 мм |
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ: | 5X52X99 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 52 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 99.00 мм |
| EAN | 4009315139050 |





