| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 45 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 5X45X85 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM: | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 45 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 85.00 мм |
| EAN | 3165140383332 |


