| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | СТЪКЛО/ КЕРАМИКА |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 5.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 5X70 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | СТЪКЛО/ КЕРАМИКА |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM: | 5.00 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 70.00 мм |
| EAN | 3165140412247 |


