| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | СТЪКЛО/ КЕРАМИКА |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 8.00 мм |
| Марка | CONNEX |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | СТЪКЛО/ КЕРАМИКА |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM: | 8.00 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 100.00 мм |
| EAN | 4035300563654 |




