| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 20.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 170 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 20Х170Х235 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 20.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 170 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 235.00 мм |
| EAN | 3165140383615 |


