| ТИП | ВЪТРЕШНА АКТИВНА АНТЕНА |
| Марка | DIVA |
| МОДЕЛ: | ANT 120 A |
| УСИЛВАНЕ: | ДО 20DB, ОБХВАТ ДО 25КМ |
| ТИП: | ВЪТРЕШНА АКТИВНА АНТЕНА |
| ДРУГИ: | LTE ФИЛТЪР |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | ANT 120 A |
| УСИЛВАНЕ: | ДО 20DB, ОБХВАТ ДО 25КМ |
| ТИП: | ВЪТРЕШНА АКТИВНА АНТЕНА |
| ДРУГИ: | LTE ФИЛТЪР |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.380 kg |
| EAN | 3800202093629 |














