| ТИП ПРОЦЕСОР | Allwinner A733 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 16.0 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| СВЪРЗАНОСТ | WI-FI |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | Iconia A16 Wi-Fi NT.LK9EX |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | Allwinner A733 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 16.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 40.6 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1200 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 2x 2.0 GHz+ 6x 1.79 GHz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 128 GB |
| RAM: | 6 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 110 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 A/B/G/N/AC/AX |
| NFC: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | VAPOR SILVER |
| АУДИО: | STEREO SPEAKERS |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Единична |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 8 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 5 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 15 |
| GPS: | Не |
| A-GPS SUPPORT: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| 3G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Не |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| РАЗМЕР: | 369.5Х240.2Х8.9 MM |
| ТЕГЛО: | 980 g |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 8000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | G |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | A25016 NT.LK9EX.001 A16-11MN |
| EAN | 4711474869470 |





















