| ТИП ПРОЦЕСОР | Apple M4 chip |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 13.0 " |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128 GB |
| RAM | 12 GB |
| СВЪРЗАНОСТ | 5G |
| Марка | APPLE |
| МОДЕЛ: | Air 13" M4 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | Apple M4 chip |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 13.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 33.0 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | Liquid Retina |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2732х2048 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 128 GB |
| RAM: | 12 GB |
| СВЪРЗАНОСТ: | 5G |
| ТИП SIM КАРТА: | E-SIM |
| DUAL SIM: | Не |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 BE, DUAL BAND |
| NFC: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB Type-C |
| ЦВЯТ: | BLUE |
| АУДИО: | STEREO SPEAKERS |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Единична |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 12 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 12 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Не |
| GPS: | Да |
| A-GPS SUPPORT: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| 3G: | Да |
| 4G: | Да |
| 5G: | Да |
| MP3: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | iPadOS |
| ВЕРСИЯ: | 26 |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Да |
| РАЗМЕР: | 280.6X214.9X6.1 MM |
| ТЕГЛО: | 617 g |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 9705 mAh |
| ДРУГИ: | БЕЗ АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | G |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | MH9E4HC/A |
| EAN | 195950784855 |








