| ТИП ПРОЦЕСОР | Apple M5 chip |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 11.0 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | Ultra Retina XDR, 120 Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| СВЪРЗАНОСТ | WI-FI |
| Марка | APPLE |
| МОДЕЛ: | Pro 11 M5 Wi-Fi Silver MDWL4 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | Apple M5 chip |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 11.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 27.9 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | Ultra Retina XDR, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2420x1668 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 256 GB |
| RAM: | 12 GB |
| СВЪРЗАНОСТ: | WI-FI |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11A/B/G/N/AC/AX, DUAL BAND |
| NFC: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | SILVER |
| АУДИО: | FOUR SPEAKERS |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Единична |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 12 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 12 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | iPadOS |
| ВЕРСИЯ: | 26 |
| GPS: | Не |
| A-GPS SUPPORT: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| 3G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Не |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| РАЗМЕР: | 249.7X177.5X5.3MM |
| ТЕГЛО: | 444 g |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Polymer 8160 mAh |
| ДРУГИ: | СЪВМ. С APPLE PENCIL PRO/USB-C |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | FACE ID, LIDAR SCANNER |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | G |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | MDWL4HC/A |
| EAN | 195950395570 |
























