| ТИП ПРОЦЕСОР | Huawei HiSilicon Kirin T8020 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 11.5 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS, 120 Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| СВЪРЗАНОСТ | WI-FI |
| Марка | HUAWEI |
| МОДЕЛ: | MatePad 11.5 PaperMatte S.G. |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | Huawei HiSilicon Kirin T8020 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 11.5 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 29.2 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2456x1600 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 2x 2.29 +6x 2.05 +4x 1.3 GHz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 256 GB |
| RAM: | 8 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 220 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 A/B/G/N/AC/AX |
| NFC: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | SPACE GRAY |
| АУДИО: | QUAD SPEAKERS |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Единична |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 13 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 8 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | HarmonyOS |
| ВЕРСИЯ: | 4.3 |
| GPS: | Не |
| A-GPS SUPPORT: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| 3G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Не |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| РАЗМЕР: | 262.6X177.5X6.1 MM |
| ТЕГЛО: | 518 g |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 10100 mAh |
| ДРУГИ: | БЕЗ ЗАРЯДНО В КОМПЛЕКТА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | G |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | TXZ-W09 53014KCN |
| EAN | 6942103165740 |

















