| ЕНЕРГИЕН КЛАС | D |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 63 dB |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | DHL555BM |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | D |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 63 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | B |
| ШИРИНА: | 53.00 см |
| ЦВЯТ: | СРЕБРИСТ |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005539772 |


















