| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 332 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 27.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 64 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | CBT 625 /2X/1 |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 332 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 27.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 65 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 64 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ФИЛТЪР С АКТИВЕН ВЪГЛЕН: | Да |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 2.0 W |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8016361970939 |























