| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 53.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 63 dB |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MH60T2200X-ES |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 53.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 63 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | B |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6939962611532 |










