| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 53.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 63 dB |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MH60T2200X-ES |
| ENERGY CLASS: | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 53.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 63 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | E |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | B |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| WIDTH: | 59.50 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6939962611532 |










