| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 304 m3/h |
| ENERGY CLASS | D |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 62.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 62 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | ELICA |
| MODEL: | SLIMMY STD WH/A/60 |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 304 m3/h |
| ENERGY CLASS: | D |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 62.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 98 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 62 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | E |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | D |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 6.0 W |
| WIDTH: | 60.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8020283042322 |

















