| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 400 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+++ |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 24.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 56 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | MIELE |
| МОДЕЛ: | DAS 4630 D OBSW |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 400 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+++ |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 24.0 kWh |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 163 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 56 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | A |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 3.0 W |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ШИРИНА: | 59.60 см |
| СТЪКЛЕН ПАНЕЛ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВЪЗВРАТНА КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |





