| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | OLED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 48.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WEBOS |
| SMART TV | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | OLED48C61LA 4K Ultra HD OLED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 48.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 121.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 120 HZ |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T/T2/C/S |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WEBOS |
| ВИДЕО ПРОЦЕСОР: | A11 AI PROCESSOR 4K GEN3 |
| HDR: | HDR10 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | DOLBY ATMOS |
| ВХОДОВЕ: | HDMI x 4, USB x 2 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| СВЪРЗАНОСТ: | WIFI , BLUETOOTH |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 20.500 kg |
| EAN | 8806096706046 |






























