| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 32.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | HD READY 1366 x 768 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | 60 HZ |
| SMART TV | Не |
| Марка | METZ |
| МОДЕЛ: | 32MTH2000Z LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 32.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 80.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | HD READY 1366 x 768 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 60 HZ |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| SMART TV: | Не |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | DOLBY DIGITAL PLUS |
| Брой HDMI входове: | 3 |
| Брой USB портове: | 2 |
| ИЗХОД ЗА СЛУШАЛКИ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 479 x 718 x 205 |
| ТЕГЛО: | 3.35 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 200 X 150 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5907916000115 |





















