| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | OLED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 42.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | 165 Hz (VRR) |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | TIZEN |
| SMART TV | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА | SELF-ILLUMINATING PIXELS |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ | MULTI-VIEW |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | TIZEN |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | QE-42S90H 4K Ultra HD OLED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 42.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 105.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 165 Hz (VRR) |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | TIZEN |
| SMART TV: | Да |
| HDR: | HDR10+ |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | OBJECT TRACKING SOUND |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | Q-SYMPHONY, DOLBY ATMOS |
| BLUETOOTH: | Да |
| ПРОЦЕСОР: | NQ4 AI GEN3 |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | MULTI-VIEW |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 4 |
| Брой USB портове: | 2 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 607 X 934 X 206 |
| ТЕГЛО: | 8.7 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 200 Х 200 |
| ЦВЯТ: | ГРАФИТЕНО ЧЕРНО |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | G |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | QE-42S90H 4K Ultra HD OLED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 42.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 105.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| SMART TV: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА: | SELF-ILLUMINATING PIXELS |
| HDR: | HDR10+ |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | OBJECT TRACKING SOUND |
| BLUETOOTH: | Да |
| ПРОЦЕСОР: | NQ4 AI GEN3 |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | MULTI-VIEW |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 165 Hz (VRR) |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | TIZEN |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 4 |
| Брой USB портове: | 2 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 607 X 934 X 206 |
| ТЕГЛО: | 8.7 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 200 Х 200 |
| ЦВЯТ: | ГРАФИТЕНО ЧЕРНО |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | G |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806097952954 |





























