Телевизор SAMSUNG QE-65S95F 4K Ultra HD OLED TIZEN, 65.0 ", SMART TV
Код: 13973
В наличност
Рейтинг: ( от 1 ревю )
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: 65.0 "
Безплатна доставка
i
Поръчай сега и вземи от:
"" Днес
Очаквано време за доставка от 1 до 4 дни.
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ
OLED TV
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH
65.0 "
РЕЗОЛЮЦИЯ
4K ULTRA HD 3840 x 2160
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА
TIZEN
SMART TV
Да
МаркаSAMSUNG
МОДЕЛ:
QE-65S95F 4K Ultra HD OLED
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ:
OLED TV
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH:
65.0 "
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ:
РЕЗОЛЮЦИЯ:
4K ULTRA HD 3840 x 2160
ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА:
165 Hz
ЦИФРОВ ТУНЕР:
DVB-T2/C/S2
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА:
TIZEN
SMART TV:
Да
ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА:
SELF-ILLUMINATING PIXELS
ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА:
OLED GLARE FREE CERTIFIED
HDR:
HDR10+
ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА:
OBJECT TRACKING SOUND
ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА:
Q-SYMPHONY, DOLBY ATMOS
BLUETOOTH:
ПРОЦЕСОР:
NQ4 AI GEN3
ДРУГИ ФУНКЦИИ:
AMBIENT MODE, MULTI-VIEW
WI-FI:
Брой HDMI входове:
4
Брой USB портове:
3
МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ:
ОПТИЧЕН ИЗХОД:
ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ:
РАЗМЕРИ (В, Ш, Д):
ТЕГЛО:
29 КГ
СЪВМЕСТИМОСТ VESA:
ПРЕДЛАГА СЕ И В РАЗМЕРИ:
55", 77", 83"