| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 27.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | FULL HD 1920 x 1080 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | 50 Hz |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | TIZEN |
| SMART TV | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА | MICRO DIMMING PRO, PUR COLOR |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | UE-27F6002F LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 27.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 68.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | FULL HD 1920 x 1080 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 50 Hz |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T/C |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | TIZEN |
| SMART TV: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА: | MEGA CONTRAST |
| HDR: | HDR10 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | Q-SYMPHONY |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | OBJECT TRACKING SOUND |
| BLUETOOTH: | Да |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 2 |
| Брой USB портове: | 1 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 428 x 541 x 175 |
| ТЕГЛО: | 3 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 100 X 100 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806097241447 |
































