| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 32.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | HD READY 1366 x 768 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | 50 Hz |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | TIZEN |
| SMART TV | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА | PUR COLOR |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | UE-32H5002F LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 32.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 80.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | HD READY 1366 x 768 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 50 Hz |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T/C |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | TIZEN |
| SMART TV: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | OBJECT TRACKING SOUND LITE |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | Q-SYMPHONY |
| BLUETOOTH: | Да |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 2 |
| Брой USB портове: | 1 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 452 x 733 x 117 |
| ТЕГЛО: | 3.8 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 200 Х 200 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806095969893 |






























