| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | MINI LED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 55.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | 144 Hz (VRR) |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | TIZEN |
| SMART TV | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА | SUPREME MINI LED DIMMING |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ | MULTI DEVICE EXPERIENCE |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | TIZEN |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | UE-55M80H 4K Ultra HD Mini LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | MINI LED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 55.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 138.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 144 Hz (VRR) |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | TIZEN |
| SMART TV: | Да |
| HDR: | HDR10+ |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | OBJECT TRACKING SOUND |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | Q-SYMPHONY, ADAPTIVE SOUND+ |
| BLUETOOTH: | Да |
| ПРОЦЕСОР: | NQ4 AI GEN2 |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | MULTI DEVICE EXPERIENCE |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 3 |
| Брой USB портове: | 1 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 760 X 1225 X 199 |
| ТЕГЛО: | 10.3 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 200 Х 200 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | UE-55M80H 4K Ultra HD Mini LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | MINI LED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 55.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 138.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| SMART TV: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА: | SUPREME MINI LED DIMMING |
| HDR: | HDR10+ |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | OBJECT TRACKING SOUND |
| BLUETOOTH: | Да |
| ПРОЦЕСОР: | NQ4 AI GEN2 |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | MULTI DEVICE EXPERIENCE |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 144 Hz (VRR) |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | TIZEN |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 3 |
| Брой USB портове: | 1 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Не |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 760 X 1225 X 199 |
| ТЕГЛО: | 10.3 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 200 Х 200 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806099014230 |



























