| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | MINI LED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 65.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | 50 Hz |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | TIZEN |
| SMART TV | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА | SUPREME MINI LED DIMMING |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ | MULTI DEVICE EXPERIENCE |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | TIZEN |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | UE-65M70H 4K Ultra HD Mini LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | MINI LED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 65.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 163.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 50 Hz |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | TIZEN |
| SMART TV: | Да |
| HDR: | HDR10+ |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | OBJECT TRACKING SOUND |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | Q-SYMPHONY, ADAPTIVE SOUND |
| BLUETOOTH: | Да |
| ПРОЦЕСОР: | MINI LED PROCESSOR 4K |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | MULTI DEVICE EXPERIENCE |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 3 |
| Брой USB портове: | 1 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 882 X 1444 X 222 |
| ТЕГЛО: | 14.5 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 200 X 200 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | UE-65M70H 4K Ultra HD Mini LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | MINI LED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 65.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 163.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| SMART TV: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА: | SUPREME MINI LED DIMMING |
| HDR: | HDR10+ |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | OBJECT TRACKING SOUND |
| BLUETOOTH: | Да |
| ПРОЦЕСОР: | MINI LED PROCESSOR 4K |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | MULTI DEVICE EXPERIENCE |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 50 Hz |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | TIZEN |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 3 |
| Брой USB портове: | 1 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Не |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 882 X 1444 X 222 |
| ТЕГЛО: | 14.5 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 200 X 200 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806097977728 |
За нас е важно вашето мнение или препоръка. Напишете ни мнение за продукта, като за целта трябва да влезете във вашия профил или се регистрирайте.





























