| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1600 W |
| ТОВАРОПОДЕМНОСТ БЕЗ ПОЛИСПАСТ | 500 kg |
| МАКС ВИСОЧИНА БЕЗ ПОЛИСПАСТ | 12.00 м |
| Марка | DENZEL |
| МОДЕЛ: | TF-1000 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1600 W |
| ТОВАРОПОДЕМНОСТ БЕЗ ПОЛИСПАСТ: | 500 kg |
| МАКС ВИСОЧИНА БЕЗ ПОЛИСПАСТ: | 12.00 м |
| ТОВАРОПОДЕМНОСТ ЧРЕЗ ПОЛИСПАСТ: | 1000 kg |
| МАКС ВИСОЧИНА ПРИ ПОЛИСПАСТ: | 6.00 м |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 32.260 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4044996196299 |





