| ОТТИЧАНЕ | ХОРИЗОНТАЛНО |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 6.00 L |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| БИДЕТНА АРМАТУРА | Не |
| КАПАК | ЗАБАВЕНО ЗАТВАРЯНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 645.00 мм |
| ШИРИНА | 370.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 765.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ АРМАТУРА | 2 Год. |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | LINNI RIMLESS |
| ТИП: | МОНОБЛОК |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ОТТИЧАНЕ: | ХОРИЗОНТАЛНО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО: | 6.00 L |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО: | ДВОЕН |
| БИДЕТНА АРМАТУРА: | Не |
| КАПАК: | ЗАБАВЕНО ЗАТВАРЯНЕ |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ОТМИВАНЕ: | RIMLESS |
| ДЪЛЖИНА: | 645.00 мм |
| ШИРИНА: | 370.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 765.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА: | 10 Год. |
| ГАРАНЦИЯ АРМАТУРА: | 2 Год. |
| EAN | 6988354248979 |




