| OUTLET | HORIZONTAL |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 6.00 L |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| BIDET FIXTURE | No |
| WC COVER | SOFT CLOSE |
| LENGTH | 645.00 мм |
| WIDTH | 370.00 мм |
| HEIGHT | 765.00 мм |
| WARRANTY ARMATURE | 2 Год. |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | LINNI RIMLESS |
| TYPE: | МОНОБЛОК |
| MATERIAL: | КЕРАМИКА |
| OUTLET: | HORIZONTAL |
| COLOUR: | БЯЛ |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST: | 6.00 L |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM: | DOUBLE |
| BIDET FIXTURE: | No |
| WC COVER: | SOFT CLOSE |
| FLUSHING SYSTEM: | RIMLESS |
| LENGTH: | 645.00 мм |
| WIDTH: | 370.00 мм |
| HEIGHT: | 765.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS: | 10 Год. |
| WARRANTY ARMATURE: | 2 Год. |
| EAN | 6988354248979 |




