| ОТТИЧАНЕ | ВЕРТИКАЛНО |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 6.00 L |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| БИДЕТНА АРМАТУРА | Не |
| КАПАК | Да |
| МАТЕРИАЛ НА КАПАКА | ДУРОПЛАСТ |
| ДЪЛЖИНА | 610.00 мм |
| ШИРИНА | 350.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 760.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ АРМАТУРА | 2 Год. |
| Марка | VIDIMA |
| МОДЕЛ: | KORONA ELEGANCE |
| ТИП: | МОНОБЛОК |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ОТТИЧАНЕ: | ВЕРТИКАЛНО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО: | 6.00 L |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО: | ДВОЕН |
| БИДЕТНА АРМАТУРА: | Не |
| КАПАК: | Да |
| ВОДОПОДАВАНЕ: | ДОЛНО |
| КРЕПЕЖИ НА СЕДАЛКАТА: | МЕТАЛНИ |
| ДЪЛЖИНА: | 610.00 мм |
| ШИРИНА: | 350.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 760.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА: | 15 Год. |
| ГАРАНЦИЯ АРМАТУРА: | 2 Год. |
| EAN | 3800828010444 |




