| БИДЕТНА АРМАТУРА | Да |
| КАПАК | ЗАБАВЕНО ЗАТВАРЯНЕ |
| МАТЕРИАЛ НА КАПАКА | ДУРОПЛАСТ |
| ДЪЛЖИНА | 540.00 мм |
| ШИРИНА | 360.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 370.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | 3755W |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ТИП: | СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| БИДЕТНА АРМАТУРА: | Да |
| КАПАК: | ЗАБАВЕНО ЗАТВАРЯНЕ |
| МАТЕРИАЛ НА КАПАКА: | ДУРОПЛАСТ |
| ДЪЛЖИНА: | 540.00 мм |
| ШИРИНА: | 360.00 мм |
| EAN | 6988354241772 |




