| ОТТИЧАНЕ | ХОРИЗОНТАЛНО |
| ДЪЛЖИНА | 370.00 мм |
| ШИРИНА | 495.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 410.00 мм |
| Марка | FAYANS |
| МОДЕЛ: | CLASSICA 2.0 |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ТИП: | ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ |
| ОТТИЧАНЕ: | ХОРИЗОНТАЛНО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА: | 370.00 мм |
| ШИРИНА: | 495.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 410.00 мм |
| EAN | 7612738962180 |




