| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 6.00 L |
| ДЪЛЖИНА | 360.00 мм |
| ШИРИНА | 150.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 373.00 мм |
| Марка | NIKIPLAST |
| МОДЕЛ: | КЛАСИК |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО: | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО: | 6.00 L |
| ДЪЛЖИНА: | 360.00 мм |
| ШИРИНА: | 150.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 373.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ИЗОЛАЦИЯ ПРОТИВ КОНДЕНЗ |
| EAN | 3800222590443 |


