| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ЛЕСНО ОТСТРАНЯВАНЕ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 460.00 мм |
| ШИРИНА | 355.00 мм |
| Марка | FORMA VITA |
| МОДЕЛ: | MADRID |
| МАТЕРИАЛ: | ДУРОПЛАСТ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ЛЕСНО ОТСТРАНЯВАНЕ: | Не |
| ДЪЛЖИНА: | 460.00 мм |
| ШИРИНА: | 355.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800136130575 |





